Systemy monitoringu wizyjnego i fonicznego

 


Monitoringiem zajmujemy się od 2008 roku. Znamy kamery od podszewki i obserwowaliśmy zmiany w technologii w trakcie ich wdrażania. Przez lata obsłużyliśmy setki klientów i zamontowaliśmy ponad 100 systemów monitoringu. Instalację przeprowadzaliśmy u małych klientów z jedną kamerą w małym wiejskim sklepiku, a także zamontowaliśmy i prowadzimy nadzór techniczny w hipermarkecie Carrefour oraz wielu hotelach.

W naszej ofercie znajdą Państwo tradycyjne oraz ultra nowoczesne urządzenia do monitoringu w wielu formach i o wielu różnych zastosowaniach – od sprzętu analogowego, przez rejestratory cyfrowe, kamery IP, po specjalistyczne foto pułapki czy zminiaturyzowane kamery szpiegowskie ukryte w przedziwnych kształtach.

Na naszą ofertę składa się przeszło 500 różnych produktów, pochodzących od wielu renomowanych i cenionych na rynku producentów takich jak firma Vivotek, BCS, HikVision. Dzięki naszym urządzeniom, bez trudu stworzycie Państwo profesjonalny monitoring w miejscu pracy, w domu czy dowolnie innym, wybranym przez siebie otoczeniu.

Z pomocą naszych urządzeń, bez trudu można uruchomić monitoring w każdym miejscu – od fabrycznej hali, przez pomieszczenia hotelowe czy sklepowe, po apartamenty czy rezydencje włącznie. Dzięki nowoczesnym urządzeniom, m.in. poprzez zastosowanie kamer IP, można równocześnie rejestrować i oglądać obraz w czasie rzeczywistym, a dzięki rejestratorom samochodowym lub mini kamerom, zbierać materiały, które mogą okazać się przydatne w przyszłości. Zapraszamy do kontaktu!


Przykładowe filmy z zastosowaniem sprzętu z naszej oferty