Terminale kart płatniczych oraz system doładowań telefonów.

Obecne czasy wymuszają na nas wszystkich ciągłe zmiany w zdobywaniu Klienta. Jeśli już go zdobędziemy okazuje się, że koszty prowadzenia działalności stale wzrastają, wtedy zaczynamy szukać oszczędności praktycznie wszędzie. Doskonale wiemy, że cięcie kosztów jest trudne w realizacji, a czasami nie zdajemy sobie sprawy, że jest to wyjątkowo proste. Proponujemy Państwu terminale kart płatniczych z funkcją sprzedaży doładowań PREPAID na bardzo atrakcyjnych warunkach.

  • niski czynsz miesięczny
  • jedne z najniższych prowizji bankowych
  • jedne z najwyższych marż na produktach PREPAID

To jest to co nas wyróżnia na tle innych firm!

Najbardziej powszechnym jest system akceptacji kart płatniczych VISA, MASTERCARD,  AMERICAN EXPRES. Akceptacja ich odbywa się najczęściej na terminalach płatniczych dostępnych zarówno w wersji stacjonarnej jak i przenośnej, łączących się przez linię telefoniczną PSTN, Ethernet oraz modem GPRS.  

terminal_ict220_em_beztlaJednakże zastosowania naszych terminali nie kończą się tylko na akceptacji kart płatniczych. Popularnym  rozwiązaniem wśród właścicieli placówek handlowych jest system doładowań telefonów komórkowych Prepaid, dzięki któremu klienci 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu mogą bezpiecznie i szybko zasilić swoje konto telefoniczne. Współpracując ze znanymi firmami system daje klientom moc korzyści, począwszy od błyskawicznie zawieranych transakcjach a kończąc na wzroście obrotów.

You might also enjoy: